O spoločnosti

O spoločnosti ACO

Skupina ACO je výrobcom prvkov pre stavebníctvo s vedúcim postavením vo svojom odbore v Európe. Ročný obrat skupiny, pôsobiacej v 28 krajinách, je cca 600 miliónov euro. Disponuje 26 výrobnými miestami v 12 krajinách a 60 distribučnými spoločnosťami. Celkovo spoločnosť zamestnáva okolo 4 000 zamestnancov.

ACO je rodinným podnikom so sídlom v Rendsburgu v severnom Nemecku, založená bola v roku 1946 Josefom-Severinom Ahlmannom. ACO dosiahlo celosvetovo vedúce postavenie v oblasti spracovania polymerického betónu pri výrobe systémov odvodnenia spevnených plôch a po spojení s časťou skupiny Passavant výrazne posilňuje pozície na trhu odvodnenia budov a odlučovacej techniky.

ACO Stavebné prvky spol. s r. o.

Obchodné zastúpenie spoločnosti ACO na Slovensku bolo založené v roku 1995.

Predaj produktov ACO je zabezpečený prostredníctvom našich obchodných partnerov na celom území Slovenska.

Bezplatný servis pre obchodných partnerov a projektantov je zabezpečený prostredníctvom našich špičkových technických poradcov vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Distribúciu stavebných prvkov značky ACO zabezpečujú odborne školení obchodní partneri.

Produkty ACO

Navštivte také sekci produkty: ACO systémový řetěz, Venkovní odvodnění, Vnitřní nerezové odvodnění, ACO sanita, Hobby odvodnění, Drenáže