Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO servis - rozdiel je v našich službách

ACO znamená nielen vysoko kvalitné produkty pre hospodárenie s povrchovou vodou, ale je tiež synonymom pre profesionálne poradenstvo, individuálny prístup a dlhodobú podporu od plánovania až po údržbu.

Vynikajúce služby sú našou najvyššou prioritou, tak aby sme vám poskytli čo najlepšiu podporu.

Objavte jedinečné služby ACO!


Všetko od návrh odlučovače, čerpacie alebo čerpacie stanice, až po vizualizáciu krycích roštov v kombinácii s rôznymi telami žľabov. Nájdete tu cenné nástroje, ktoré Vám ušetrí čas pri Vašej práci.

Ak potrebujete osobnú konzultáciu, neváhajte sa obrátiť na našu Technickú podporu nebo Projekčný servis.

Kalkulátory

Mnoho architektov a projektantov oceňuje naše technické poradenstvo. Tím odborníkov Vám môže s projektmi týkajúcimi sa odvodňovacích systémov. Osobitná pozornosť je tiež venovaná pridanej hodnote inteligentných systémových riešení a v neposlednom rade estetike celého diela.

Projekčný servis

Unikátna je naša technická podpora poskytovaná špecialistu na danú problematiku. Náš technický tím Vám pomáha v týchto oblastiach:

  • Produktové a inštalačné detaily
  • Hydraulické a statické výpočty
  • Cenové ponuky a optimalizácia
  • Normy a pokyny

Technická podporaVďaka našim obchodným partnerom sme Vám bližšie. Nájdite si v interaktívnej mape pre Vás najvhodnejšieho predajcu, u ktorého môžete naše výrobky priamo kúpiť alebo objednať. Štandardný sortiment dodávame do dvoch až štyroch pracovných dní od doručenia písomnej objednávky, a to pokojne až k Vám (po predchádzajúcej dohode s predajcom).

BIM modelovanie predstavuje digitálny transformáciu v stavebníctve a môže účinne zabrániť často nedostatočnému toku informácií v stavebných projektoch a výsledným nedorozumeniam a chybám.

BIM súbory pomôžu projektantom špecifikovať a optimalizovať odvodňovacie systémy v súlade s celkovými prínosmi BIM modelovanie, vrátane rýchlejšieho dodanie projektu, znížených nákladov a väčšej predvídateľnosti celého projektu.

ACO. we care for water