Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Building Information Modeling (BIM)

BIM modelovanie predstavuje digitálny transformáciu v stavebníctve a môže účinne zabrániť často nedostatočnému toku informácií v stavebných projektoch a výsledným nedorozumeniam a chybám. Otvorená digitálny výmena relevantných dát stavebného projektu zabezpečuje, že všetky zúčastnené strany získajú prístup k informáciám o danom projekte. Dáta sú k dispozícii po celú dobu životnosti budovy - od prvotnej myšlienky, cez celú výstavbu až po demolácii.

Stiahnite si bezplatne naše BIM komponenty

Tieto súbory pomôžu projektantom špecifikovať a optimalizovať odvodňovacie systémy v súlade s celkovými prínosmi BIM modelovanie, vrátane rýchlejšieho dodanie projektu, znížených nákladov, zníženého odpadu a väčšie predvídateľnosti celého projektu.

Všetky ACO BIM súbory sú majetkom spoločnosti ACO stavebné prvky spol. s r.o. Ich stiahnutím a použitím užívateľ súhlasí s podmienkami používania.

Ponuka dát je pravidelne rozširovaná a aktualizovaná, registrujte sa prosím, budeme Vás informovať o novinkách a zmenách knižníc.

Na stiahnutie (registrácia)
BIM ACO Video