Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO je svetovým lídrom v oblasti odvodňovacích systémov

Systémový reťaz ACO ponúka riešenie pre odvodnenie zajtrajška. Stále viac extrémnych poveternostných javov vyžaduje čoraz zložitejšie koncepcie odvodnenie. ACO vytvára múdra systémové riešenia, ktoré fungujú oboma spôsobmi: ochrana ľudí pred vodou - a naopak. Každý produkt má v systémovom reťazci ACO svoje miesto, s cieľom jeho čo najekologickejšieho a ekonomického využitia. Spoločnosť ACO podporuje celosvetový systémový reťazec a vďaka špičkovým odvodňovacím systémom vytvára dlhodobá a bezpečné riešenia pre dopravnú infraštruktúru aj pre oblasť pozemného staviteľstva.

Inovácia a kvalita

Výrobný sortiment spoločnosti ACO je rozdelený na tri oblasti: Vonkajšie odvodnenie, odvodnenie budov a sektor rezidenčné výstavby. V každom prípade sa jedná o aplikačné oblasti, ktoré vyžadujú najvyššiu kvalitu výrobkov - od použitých materiálov až po ich spracovanie a údržbu. Vďaka vysokým štandardom kvality rodinnej spoločnosti, ponúka ACO všetkým užívateľom maximálnu bezpečnosť a dlhoročnú spoľahlivosť.

ACO Slovenská republika

ACO Slovenská republika

ACO vo svete

ACO vo svete

Veľtrhy

Veľtrhy, konferencie

Press

Press

Kariéra

Kariéra

Obchodné podmienky

VOP