Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Tlačové centrum

Ako líder trhu a hnacia sila inovácií v nespočetných oblastiach odvodňovacích systémov - od suteréne, kúpeľne a kuchyne až po vonkajšie priestory a strechy - máme v ACO vždy to najlepšie riešenie, presne podľa Vašich predstáv.

Presskit Vám poskytuje komplexný pohľad na početné oblasti činnosti, ktoré presahujú oblasť odvodňovacích žľabov. Tlačové správy reflektujú aktuálne témy.

Kontakt

Mgr. Kateřina Brázdová
Marketing specialist

725 210 634
katerina.brazdova@aco.cz

Ke stažení
Presskitpdf


Jedna z najväčších výziev našej doby a budúcnosti je zmieriť človeka s prírodou. Urbanizácia pokračuje míľovými krokmi, extrémy počasia, ako sú silné dažde, rastú a záplavy sú ich výsledkom. Na riešenie týchto javov sú rozhodujúce sú správne a udržateľné riešenia. ACO tu preberá zodpovednú úlohu pri riadení problematiky súvisiacej s dažďovou vodou.

Ochrana vody začína už jej zberom - Vzhľadom na rastúci vysychaniu a utesňovanie pôdy a zvyšujúcemu sa výskytu silných dažďových zrážok získava stále väčší dôraz správnej zbieranie povrchových vôd. Preto spoločnosť ACO ďalej rozvinula osvedčený odtokový systém ACO DRAIN® Multiline s jedinečnou technológiou Seal in, ktorá opäť stanovila nový štandard v odvodnenie.

Download Presseaussendung
[pdf][docx]