Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Profesionálna stabilizácia štrku

Menej pevného povrchu a väčší priestor pre zelené plochy a prírodné povrchové úpravy nie je len v trendom pre záhradný dizajn a krajinářství. V mnohých obytných oblastiach sú teraz platné pravidlá, koľko plochy môže byť inštalované a môžu tu byť aj poplatky za množstvo asfaltových plôch.

Štrk a štiepka majú tú výhodu, že môžu slúžiť ako príjazdová cesta alebo môžu byť vo dvore, ak sú profesionálne vyložené a z dlhodobého hľadiska zaručujú väčšiu flexibilitu a blízkosť k prírode.

Profesionálne stabilizácia štrku zaisťuje, že kamene zostanú tam, kde patrí.

Pojazdné zelené plochy

Tvorba záhrady ako zelené relaxačné oázy je pre mnohých sen. Aj deti by mali mať možnosť hrať sa doma v prírodnom prostredí a mať tak dostatok zelene. Ale ak je priestor obmedzený a je tiež potrebná plocha pre dvor a príjazdovú cestu, mnoho z nás je postavené pred dilemu.

Zatrávňovacie panely sú riešením, ktoré umožňuje kombináciu oboch. Vďaka dobre vyváženej bunkovej štruktúre môže byť vytvorená občas rolovania, neuzavretá, zelená plocha.

Odvodnenie okolo domu

Nedostatočne odvedená dažďová voda poškodzuje stavebný materiál - vnútri aj vonku. Každý, kto stavia dom alebo plánuje obnovu domu, je teda automaticky konfrontovaný s otázkou: Ktoré systémy sú potrebné v okolí domu, aby bol dom a dvor bez vlhkosti?

Kvôli zmenám klímy sa čoraz častejšie vyskytujú silné dažde a dlhšie obdobie sucha. Stabilný odvodňovací systém je preto teraz ešte dôležitejšie.


Riešenie pre dvor a záhradu

Stabilizačné dosky ACO sú inovatívne recyklovateľný systém pre stabilizáciu štrku a kamenia.

So šesťhrannou voštinovou štruktúrou je ACO Self® konštruovaný tak, aby poskytoval silný a stabilný základ pre profesionálne aplikáciu štrku na cestách, príjazdových cestách, parkoviskách a strešných plochách.Zatrávňovacie panely ACO Self® poskytujú možnosť vytvoriť príležitostne splavné, zeleň. Optimálna veľkosť buniek poskytuje priestor pre vysoké percento zeminy s dobrým rastom koreňov, čo prevzdušňuje pôdu. Jednoduchú inštaláciu uľahčuje nízka hmotnosť panelov ACO Self®. Pre trvalú stabilitu povrchu musia byť pred montážou zohľadniť miestne pôdne podmienky.

Vďaka produktovej rade ACO Self® vám ponúka me odvodňovacie žľaby pre všetky typy domov a nehnuteľností.

Žľaby sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a kombinujú funkčnosť a dizajn s najvyššou úrovňou kvality.

Vďaka širokej škále krycích roštov sa tiež perfektne hodí do celkového vzhľadu Vášho domu.

Teleso žľabu je vyrobené z polymerického betónu alebo plastu.

Bodové vpusty ACO sú pojazdné autom a sú odolné voči odmrazovacie soli.

Pre plochy, ktoré je potrebné odvodniť v dôsledku stavebných alebo terénnych podmienok, je k dispozícii odvodňovací systém ACO DRAIN® s bodovou vpustí. Tento systém je možné inštalovať ľahko, v niekoľkých krokoch a spĺňa najvyššie nároky z hľadiska spracovania a vzhľadu.

Odvodňovacie vpusty ACO Self® poskytujú spoľahlivé odvodnenie pod vodovodné kohútiky v záhrade a na dvore alebo ako bodové odvodnenie.

Rohožky ACO sú vstupnou bránou každého domu alebo bytu. Zaisťujú nielen čistotu domu, ale zároveň chráni aj podlahové krytiny. Spoločnosť ACO ponúka profesionálne riešenia, ktoré kombinujú vysokú variabilitu, funkčnosť a vizuálnu príťažlivosť v podobe rohožiek Vario. Vďaka nim je Váš domov čistý a Vaše podlahové krytiny sú ušetrené poškodenia.